AF Elbasani – Egnatia Rrogozhinë Στατιστικά αγώνα

AF Elbasani — Egnatia Rrogozhinë, Κυρ 13 Σεπ 19:30

AF ElbasaniΙΗΝΙΙΙΗΝΙΙ

Σουπερλίγκα Αλβανίας

2–1

Ημίχρονο 2–1

Egnatia RrogozhinëΝΝΗΝΝΝΝΗΝΝ

Παίκτες

AF Elbasani — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Αλβανία24 ετώνArdit NikajNikajΑρ. εξτρέμ64047405000—12512740%10065000706,77
#9Αλβανία28 ετώνRubin HebajHebajΚ. επιθ.62124301100—11201730%00033000406,73
#19Αλβανία25 ετώνAtdhe MazariMazariΚ. επιθ.62125205200—02001544%20022000506,77
#24Βόρεια Μακεδονία31 ετώνIgor AleksovskiAleksovskiΤερμ.6000000000091%05301—0000026140107,01
#4Αλβανία31 ετώνBruno LulajLulajΚ. αμυν.6010422020090%411792658%20042000806,72
#17Νιγηρία28 ετώνAbbas IbrahimIbrahimΑμ. χαφ6000200310087%05402449%10046000706,48
#7Αλβανία21 ετώνLedjo TresaTresaΕπ. χαφ6010810730187%03112835%000118000706,49
#77Αλβανία25 ετώνBledar LilaLilaΔεξ. οπισθ.6000100120276%24713671%10034000806,41
#11Αλβανία23 ετώνKlevis KasaKasaΑρ. οπισθ.6010210190575%011532548%10025000706,62
#4117 ετώνArmir BoriciBoriciΚ. μέσος60000001200—06012542%00065000606,43
#15Ελβετία25 ετώνYoan EpitauxEpitauxΚ. αμυν.50000000100—16941248%20020000406,52
#21Αλβανία28 ετώνArdit DeliuDeliuΑμ. χαφ50004101000—46301550%20083000406,56
#92Αλβανία24 ετώνElmando GjiniGjiniΚ. αμυν.3000000000093%23509—00010000406,34
#32Βόρεια Μακεδονία25 ετώνFilip AntovskiAntovskiΑρ. οπισθ.30000000101—01003—00020000106,36
#23Γαλλία22 ετώνEdoly LukokiLukokiΔεξ. εξτρέμ40100002213—01101667%00022000006,60
#18Αλβανία29 ετώνArsen KasaKasaΑμ. χαφ20000000000—00004—00001000006,37
#79Σενεγάλη23 ετώνIbrahima DialloDialloΔεξ. εξτρέμ10000000001—00001—00000000106,13
#22Αλβανία26 ετώνArsen LleshiLleshiΚ. επιθ.10000000000—00002—00010000106,25
#6Αλβανία27 ετώνKleandro LleshiLleshiΚ. αμυν.10000000000—00000—00000000006,50
#8Βόρεια Μακεδονία22 ετώνDonart IbraimiIbraimiΚ. μέσος10000000000—01001—00000000006,60
Egnatia Rrogozhinë — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Μαρόκο29 ετώνKarim LoukiliLoukiliΕπ. χαφ5313950101311381%04204255%20036001407,57
#10Βέλγιο26 ετώνA. AlbaneseAlbaneseΕπ. χαφ53331340151119—21002351%00045001507,67
#8Ακτή Ελεφαντοστού22 ετώνIbrahim DiabatéDiabatéΚ. μέσος52021106201—00202662%00032001106,76
#24Βόρεια Μακεδονία20 ετώνNuman AjetovikjAjetovikjΑμυν.5101220220183%17923259%20025001406,84
#99Κόστα Ρίκα25 ετώνJ. MontenegroMontenegroΚ. επιθ.51019415200—01012240%00045001506,85
#29Βραζιλία28 ετώνAndrey YagoYagoΑρ. οπισθ.5101720350782%28403155%20020001206,86
#28Αλβανία28 ετώνEljon SotaSotaΚ. αμυν.4101310110093%15702667%10010001406,84
#2Καμερούν23 ετώνDaniel AdjessaAdjessaΚ. επιθ.51218402300—10001436%10031001106,90
#98Αλβανία27 ετώνMario DajsinaniDajsinaniΤερμ.40000000000—08200—00000950116,70
#55Αλβανία24 ετώνGeralb SmajliSmajliΔεξ. οπισθ.4000000730673%07702256%10032000506,83
#17Κοσσυφοπέδιο24 ετώνAltin KryeziuKryeziuΑμ. χαφ5000310220085%03101134%00083001306,51
#4Αζερμπαϊτζάν25 ετώνZamiq AliyevAliyevΚ. αμυν.4000100000094%221223073%00027001306,67
#6Αλβανία34 ετώνAlbano Aleksi AleksiΑμ. χαφ4000100020085%17521150%20020000406,81
#16Αλβανία32 ετώνEdison NdrecaNdrecaΑρ. οπισθ.50003103202—00301040%00001001306,49
#77Αλβανία26 ετώνIldi GrudaGrudaΚ. επιθ.50105011202—0000732%10012001306,41
#13Αλβανία25 ετώνAlessandro KacbufiKacbufiΚ. αμυν.20001000000—04517—10050001006,73
#1Γεωργία23 ετώνL. TandilashviliTandilashviliΤερμ.10000000000—01000—00000501007,43
#1919 ετώνΝτέιβιντ ΧότζαΧότζαΚ. επιθ.10000000000—00000—00000000006,50
#33Αλβανία30 ετώνEneo BitriBitriΑμυν.10000000000—11203—00000000006,63

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

AF Elbasani6 αγώνεςEgnatia Rrogozhinë6 αγώνες
AF Elbasani3 αγώνεςEgnatia Rrogozhinë3 αγώνες
AF Elbasani3 αγώνεςEgnatia Rrogozhinë3 αγώνες
66Αγώνες66
1-4-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-0-1
17%17%Νίκες83%83%
1,338ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,42,1713
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
16Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,716
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,71,177
848ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,712,877
3,320Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,55,533
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,250,332
2,817ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 43,823
11,871Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13,41060
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,20,171
33Αγώνες33
1-2-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-0-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,54κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,73κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,81κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,3κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,9κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
33Αγώνες33
0-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,34κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,73κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,61κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,24κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,20,332
1,338Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,40,835
2,716ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 2,92,515
14,587ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 12,211,770
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,23κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 12,4κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,16κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,5κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 3,3κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
12,776Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,41272
2,1713Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,32,515
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0300
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1500
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,7κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,34κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,03κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,16κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,33κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,03κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,16κάτω από 5 αγώνες (3/3)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

AF Elbasani6 αγώνεςEgnatia Rrogozhinë6 αγώνες
AF Elbasani3 αγώνεςEgnatia Rrogozhinë3 αγώνες
AF Elbasani3 αγώνεςEgnatia Rrogozhinë3 αγώνες

Γκολ ομάδας

100%Over 0,5100%
33%Over 1,583%
0%Over 2,533%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,5100%
50%Over 2,583%
17%Over 3,517%
0%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

67%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
33%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,583%
0%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,567%
0%Νίκη & Under 2,517%
17%G/G & Νίκη50%

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,53 αγ.
3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,53 αγ.
3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

100%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

67%G/G α′ ημιχρόνου33%
17%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη50%
0%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

17%Νίκη83%
67%Ισοπαλία0%
83%Νίκη ή ισοπαλία83%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία83%
0%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη3 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη3 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,517%
17%Over 10,517%
0%Over 11,50%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

17%Over 4,5 υπέρ33%
17%Over 5,5 υπέρ17%
0%Over 6,5 υπέρ0%
33%Over 4,5 κατά33%
17%Over 5,5 κατά0%
17%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

33%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,53 αγ.
3 αγ.Over 10,53 αγ.
3 αγ.Over 11,53 αγ.
3 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,53 αγ.
3 αγ.Over 10,53 αγ.
3 αγ.Over 11,53 αγ.
3 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κάρτες αγώνα

83%Over 1,583%
83%Over 2,567%
83%Over 3,550%
67%Over 4,550%
17%Over 5,550%
17%Over 6,550%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι67%
33%Over 25 πόντοι33%
17%Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

83%Over 15 πόντοι50%
33%Over 25 πόντοι17%
17%Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.
3 αγ.Over 5,53 αγ.
3 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.
3 αγ.Over 5,53 αγ.
3 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.